Valpovački tamburaški orkestar osvojio publiku u Palači Gutmann

Program obilježavanja Dana grada Belišća nastavljen je u svečanom tonu. Predivni ambijent Palače Gutmann ugostio je Valpovački tamburaški orkestar. Pod vodstvom maestra Ivana Draženovića, orkestar je priredio večer ispunjenu energijom i bogatim glazbenim koloritom.
Posebnost koncerta bio je pomno odabran repertoar koji je publiku simbolično poveo na „put oko svijeta“. Tamburaši su prelazili iz svjetski poznatih melodija i klasika domaćih autora u skladbe nastale upravo u našem kraju – Valpovu i Belišću.
Kako bi večer bila još potpunija, orkestru su se na pozornici pridružile i gošće. Patricija Sudar na klaviru donijela je dodatnu dubinu orkestralnom zvuku, dok je Nora Pastulović svojim vokalnim nastupom i interpretacijom posebno oduševila prisutne.

Grad Belišće