Sedam uhićenih za vrijeme derbija Osijeka i Dinama

Nije dobro prošlo po Osječane na terenu Opus arene, Dinamo je odnio tri boda u Zagreb, no igrački je Osijek izgledao jako dobro, posebno ako igru usporedimo s prošlosezonskim izdanjima Bijelo plavih. No, nisu igrali samo igrači, u akciji su bili i gledatelji ali i policija.
Policijska uprava osječko-baranjska danas je izašla s podacima koji mogu biti na zadovoljstvo, s obzirom na podatak o 11 502 gledatelja, sedam uhićenih doima se kao vrlo pristojan podatak te se može konstatirati da je derbi prošao u najboljem mogućem redu.
Na osječkom stadionu Opus Arena jučer je odigrana nogometna utakmica 1. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Nogometnog kluba Osijek i Građanskog nogometnog kluba Dinamo.
Sedam osoba je uhićeno zbog prekršaja iz Zakona o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima.