Gradonačelnik Kašuba upriličio prijem za Našičke mažoretkinje „Dora”
Gradonačelnik Našica Krešimir Kašuba održao je u Kontesa Caffeu svečani prijem za članice i vodstvo Našičkih mažoretkinja „Dora”, povodom iznimnih rezultata ostvarenih na 29. državnom prvenstvu u Zadru. Prijemu su, uz brojne mažoretkinje, nazočili predsjednica Gradskog vijeća i direktorica Turističke zajednice Grada Našica Ines Resler, gradski vijećnik dr. Denis Klapan, voditeljice i trenerice Nik...