Sunce, cvijeće i puni park: Festival cvijeća i drveća privukao brojne Osječane i goste
Proteklog vikenda u Parku kralja Držislava održan je 9. Festival cvijeća i drveća, koji je i ove godine Osijek pretvorio u jedno od najšarenijih i najmirisnijih mjesta u regiji. Manifestacija se održavala 18. i 19. travnja, a već prvoga dana bilo je jasno da interes građana i posjetitelja ne jenjava. Sunčano i toplo proljetno vrijeme dodatno je pridonijelo odličnoj atmosferi te u park privuklo vel...