Izgrađen Centar za starije koji su Našičani čekali desetljećima
Novoizgrađeni Centar za starije osobe u Našicama obišli su 2. lipnja 2026. godine županica Nataša Tramišak, predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković, potpredsjednik Vlade i ministar obrane Ivan Anušić, ministrica zdravstva Irena Hrstić, ministar rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike Alen Ružić, gradonačelnik Našica Krešimir Kašuba, saborski zastupnici i drugi gosti....