Paula Šljivac slavila je u bacanju kladiva i izborila poziv u reprezentaciju
U Zagrebu je održano dvostruko juniorsko natjecanje — Kup Hrvatske i Ekipno državno prvenstvo. Na Kupu su juniorke bile šeste, juniori sedmi, što je u ukupnom plasmanu donijelo šesto mjesto. Na Ekipnom državnom prvenstvu juniorke su završile na šestoj, a juniori na sedmoj poziciji — rezultati koji su, imajući u vidu odsutnost niza važnih atletičara, svakako prihvatljivi. Paula Šljivac dominirala, ...