NK Osijek na novom stadionu deklasirao Slaven Belupo 6-1

Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Večeras je Nogometni klub Osijek odigrao utakmicu za pamćenje i to na novom stadionu, jednom od najljepših u Europi, na Opus Areni.

Momčad predvođena trenerom Stjepanom Tomasom, dominirala je od prve minute i pokazala nadmoć nad protivničkom momčadi iz Koprivnice.

Ramon Mierez zabija za vodstvo domaće momčadi u 4. minuti susreta. U 18. minuti rezultat na 2-0 podiže Mijo Caktaš. Na 2-1 rezultat smanjuje igrač Slaven Belupa Ante Crnac u 29. minuti. Za novo slavlje domaćih u 35. minuti zabija Kristijan Fućak za 3-1. U 63. Darko Nejašmić zabija za 4-1. Domagoj Bukvić za 5-1 zabija u 71. minuti, a za konačnih 6-1 u 83. minuti zabija Kristijan Lovrić.

Igrač Slaven Belupa Arber Hoxha u 89. minuti nije uspio relizirari udarac s bijele točke.

Velika pobjeda NK Osijeka na kojoj joj ovim putem portal Osječki.hr od srca čestita!