Mladi Slavonac Antonio Čiko postao prvak Hrvatske u klasi 1000 i viceprvak u klasi 600!!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Mladi i perspektivni požeški motociklist Antonio Čiko, od ove sezone natjecao se u dvije klase i to u 600SST kao i prethodnih nekoliko sezona, a od ove je počeo voziti i onu najelitniju – 1000SST.
Tako je ovog vikenda na Automotodromu Grobnik Antonio u klasi 600SST, oba dana osvojio drugo mjesto i prvenstvo zaključio na 2. mjestu u Hrvatskoj, kao viceprvak Hrvatske.
U klasi 1000SST, Čiko je odvozio prvu sezonu i odmah postao državni prvak. Ovog vikenda u oba dana utrka, u klasi 1000SST, Antonio je osvojio prva mjesta i u konačnici se okrunio prvakom Hrvatske u klasi 1000SST.
Ovim putem čestitamo Antoniu Čiki, njegovom novom klubu Zlatni Lug Racing Team, ali i obitelji na podršci i razumijevanju koje su mu davali sve ovo vrijeme.
Kako je počeo, Požega bi na godinu mogla imati i državnog prvaka u dvije kategorije.
Članak bi završili s riječima iz Gršine pjesme: “Mene zanima zlato, mene ne briga bronza”