[VIDEO] Pogledajte kako su osječki vatrogasci proslavili pobjedu Vatrenih

Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Kataru boljim izvođenjem jedanaesteraca od Japana. Nakon 120 minuta bilo je 1:1, a u penalima je junak bio Dominik Livaković, koji je čak triput zaustavio udarce Japanaca. Pogodak za Hrvatsku u regularnom dijelu utakmice zabio je Ivan Perišić, a za Japance Daizen Maeda.
Nakon sinoćnje pobjede Brazila rezultatom 4:1 protiv Južne Koreje, sve je jasno, Vatreni u četvrtfinalu idu protiv moćne reprezentacije Brazila, a pobjednika ćemo doznati u četvrtak iako vjerujemo da će naši Vatreni još jednom pokazati sav svoj spektar mogućnosti i snage.
Sinoć se u čitavoj Hrvatskoj slavilo do dugo u noć. Zasigurno jedan od originalnijih načina proslave pobjede protiv Japanaca, organizirala je Javna vatrogasna postrojba Grada Osijeka, a o čemu se radi možete pogledati u nastavku.